„Ezzel a győzelemmel bebiztosítottuk harmadik helyünket”

2021-04-7
„Ezzel a győzelemmel bebiztosítottuk harmadik helyünket”

A HC DAC Dunaszerdahely a MOL extraligában lejátszott soron következő találkozóján idegenben lépett pályára a Sokol Písek ellen. A hosszú utazást követően nehezen tértek magukhoz Debre Viktor játékosai, azonban ez nem akadályozta meg őket abban, hogy magabiztos győzelmet arassanak, és kivívják a cseh-szlovák közös rendezésű extraliga harmadik helyét.

„A hat órás utazás a mérkőzés elején még érezhető volt a lányok lábában, tompán kezdtük a mérkőzést, ami a védekezésünkön és a támadójátékunkon is megmutatkozott. Mindezek ellenére stabil előnyt tudtunk kivívni már az első játékrészben. A második félidőben magunkhoz tértünk, mindenki feléledt, és könnyen szereztük a gólokat. A védekezésünk is stabilizálódott, a kapusteljesítményünk is a megszokott jó formát mutatta. Magabiztos győzelmet arattunk egy számunkra nagyon fontos mérkőzésen. Bebiztosítottuk a harmadik helyünket. Nagyon boldogok vagyunk, de tudjuk, nem ért véget még a bajnokság, szombaton még egy mérkőzés vár ránk! - értékelte csapata teljesítményét büszkén Debre Viktor vezetőedző."

MOL extraliga 4. forduló
2021.04.07. 18:00
TJ Sokol Písek – HC DAC Dunaszerdahely: 22-37 (9-16)