Ďalšie zranenie v družstve – Viktóriu Oguntoye čaká operácia

10-09-2021
Ďalšie zranenie v družstve – Viktóriu Oguntoye čaká operácia

HC DAC Dunajská Streda utrpela v poslednom ligovom zápase ďalšiu stratu, zranila sa Viktória Oguntoye, ktorú čaká operácia.

Ogu prajeme skoré uzdravenie!

Náša brankára Viktória Oguntoye utrpela v stredajšom ligovom zápase nešťastné zranenie,“ povedal prezident klubu Zoltán Horváth. Ľavou rukou sa nešťastne zachytila o súperku, čo spôsobilo poškodenie väzu a kosti pri palci, zranenie si vyžaduje operáciu, ktorú vykoná lekársky tím DAC MEDICAL TEAM v pondelok na ortopedickom oddelení nemocnice a polikliniky v Dunajskej Strede. Dúfame, že Ogu opäť uvidíme v bránke o 8 týždňov. “

Ogu prajeme úspešnú operáciu, čo najrýchlejšie uzdravenie a našim mladým brankárkam, ktoré ju v nasledujúcich zápasoch nahradia odhodlanie a odvahou!