Veľa príležitostí pre mladé hráčky – presvedčivé víťazstvo v Plzni

27-02-2021
Veľa príležitostí pre mladé hráčky – presvedčivé víťazstvo v Plzni

V ďalšom kole MOL extraligy odohralo zápas HC DAC Dunajská Streda na súperovej palubovke – družstvo cestovalo do českej Plzne. Už v prvom polčase získali hráčky značnú prevahu nad súperom, ktorú sa im v druhom polčase podarilo ešte zvýšiť. Následne dal tréner Viktor Debre príležitosť mladým hráčkam, ktoré ju využili veľmi dobre. Presvedčivé víťazstvo žlto-modrých zabezpečilo ďalšie dva majstrovské body.

„Presvedčivo sme vyhrali u nováčika súťaže. Na začiatku zápasu sme sa pomaly dostali na prevádzkovú teplotu, dlhá cesta sa odrazila na našom výkone. Postupne sme hrali čoraz sebavedomejšie a to sa nezmenilo ani vtedy, keď už hrali mladé hráčky. Teším sa z tohto povinného víťazstva, dievčatám blahoželám! – hodnotil svoje družstvo Viktor Debre"

MOL extraliga 22. kolo
2021. február 27. 17:00
Plzeň, Česká republika