18-03-2021
Naše hráčky v reprezentácii

Seniorské a mládežnické reprezentantky HC DAC Dunajská Streda trávia od 17-21. marca čas mimo klubu na reprezentačnom zraze. Naše ženy sa pripravujú na predkvalifikáciu MS, ktorá sa uskutoční v Luxembrusku a naše dorastenky sa pripravujú na letné ME.

Štyry hráčky ženského družstva HC DAC Dunajská Streda posilnili reprezentačné družstvo žien Slovenska. Viktória Oguntoye, Réka Bízik, Boglárka Bízik a Kristína Pastorková (Monika Rajnohová absentuje kvôli zraneniu). Na predkvalifikačnom turnaji sa postupne stretnú s Ukrainou, Izraelom a domácim Luxemburskom. Po postupe ich n začiatku apríla čaká ďalšia fáza, ktorej by sa určite chceli zúčastniť.

Program ženského kvalifikačného turnaja:
2021. marec 19. piatok 17:00
Slovensko – Ukraina
2021. marec 20. sobota 15:30
Slovensko – Izrael
2021. marec  21. nedeľa 18:00
Luxemburg – Slovensko
Prvý zápas môžete sledovať na RTVS2

Kadetská reprezentácia sa pripravuje v Púchove kam dostali pozvánku tri hráčky žlto-modrých, Panna Hornyák, Rebeka Kucserová a Chiara Volnerová, ktoré sa môžu pripravovať na letnýé Majstrovstvá Európy. Členmi realizačného družstva sú aj Mária Straková a Róbert Ollé.

Našim hráčkam a trénerom prajeme úspešnú prípravu bez zranenia!