27-09-2021
Všetci reprezentujeme hodnoty DAC “navštívili sme nášho veľkého brata

HC DAC Dunajská Streda dostalo pozvánku od svojho veľkého brata, FC DAC, na ligový zápas 26. septembra 2021. V polčase malo družstvo žien príležitosť pochodovať s trofejami pred žlto-modrými fanúšikmi ako uznanie úspechov dosiahnutých v minulej sezóne. Naše najmenšie hráčky mohli nadšene povzbudzovať žlto-modrých futbalistov na tribúnach MOL Arény!

„Keď sme vďaka ponuke majiteľa Oszkára Világiho dostali možnosť používať názov DAC, naplnilo nás to hrdosťou. Sme v jednom meste, reprezentujeme rovnaké hodnoty. Naši priaznivci sú do značnej miery rovnakí a v mnohých ďalších ohľadoch môžeme povedať, že sa stotožňujeme s DAC, ktorý existuje od roku 1904. Každá jedna takáto príležitosť - ktorá sa naskytne nášmu klubu- posilňuje pocit, ktorý chceme sprostredkovať a poslať prostredníctvom športu hráčom a nastupujúcej športovo milujúcej generácii, povedal prezident klubu Zoltán Horváth. „Ďakujeme za pozvanie, všetci sme sa radi zúčastnili ligového zápasu nášho veľkého futbalového brata!“